| Batariuc_Andreea_1982 a întrebat:

Ma puteti ajuta cu o idee? Trbuie sa vorbesc despre ceva in fata prietenilor.Dau funda daca aveti idei interesante! MULTUMESC!

1 răspuns:
| BeardedSamurai a răspuns:

Salut, un subiect important poate fii tara ta, si tie poate ti se pare banal dar uite te indrumez sa te documentezi putin.
Tara noastra este cea mai bogata din toata lumea!
1.Cand Romanii au luat aurul dacic din muntii nostri carele cu boi au stat una langa alta pline cu aur si argint si alte metale pretioase timp de doua zile pe drumul din Dacia spre Roma.
2.Romania are cel mai mare nivel energetic din toata lumea, mai mare ca in Egipt la piramide, la noi la babele.
3.Romania aduce in Europa 6 din 10 genii, gandeste-te cat de mult inseamna.
4.Romanii au cele mai frumoase femei.
5.Herghelia noastra a fost cea mai de pret pentru Europa de la vest de noi, le-a intretinut pe ai celorlalti pentru ca erau foarte buni.
6.Din lemnul nostru si-au facut cele mai bune barci pentru un anumit popor care ne-a atacat dar nu mai tin minte cate si cate sunt.
Tara asta are de toate, dar toti au sarit peste noi in tot timpul pentru ca noi avem de toate si asa ne-au asuprit si ne-au saracit in timp.
Uite si asta, scuze dar m-am grabit, sunt foarte multe de spus despre noi dar noi romanii zicem ca tara noastra este de ****, dar suntem necunoscatori istoria adevarata nu este aratata https://www.youtube.com/watch?v=-dZGDy45ZeI