| O.o V@13n7!n@ o.O a întrebat:

Buna ma puteti ajuta cu tema de la engleza? trebuie sa fac repede ca mama sa ma lase in parc ( dau fundita) :
An English speaking friend is coming to visit Romania. Write about the significance of these, or other, gestures in your country and the problems they mught cause.

Răspuns Câştigător
| kidulinha a răspuns:

Ia-uite, nu mai sunt buni tocilarii din clasa. Ti-ai gasit prosti pe TPU. Du-te domnisoara si scrie si invatawinking Lasa parcul. Pana iti raspunde cineva pe TPU scrii u de 100 de ori.
Si acum, ca un copil rasfatat ce esti, da-mi stupid laughing Dar tot nu ti-am facut tema. Dooh. Si uite ca m-am pus si la mintea copiilor de clasa a 3-a. Hai a 5-a. rolling eyes
Traim in Romania si asta ne ocupa tot timpu'.