| aaadddyyy a întrebat:

Buna ma puteti ajuta si pe mine? caut niste texte pentru colegii de liceu acum ca am terminat deoarece vreau sa fac un filmulet cu poze cu noi din clasa a 9a pana acum... cele mai frumoase primeste funditahappy

Răspuns Câştigător
| claudia18 a răspuns:

Eu abia am terminat clasa a8a si sincer tot ce am avut de spus am spus din suflet. la fiecare persoana cand ii apare poza poti sa scrii cv de genul cel mai frumos moment pe care l-ai petrecut cu ea sau o prostie pe care a facut, o chestie amuzanta despre ea, chestii de genul asta. sper ca ti-a fost de folos raspunsul meu

1 răspuns:
| teonel2 a răspuns:

Eu zic sa le pui un citat sub poza:
,, Mai bine un dusman pe fata decat un prieten fals"
,, Niciodata sa nu spui niciodata"
ETC.