| GeorgianaDollce a întrebat:

ma puteti ajuta si pe mine cu un sfat ceva...am o problema, tenul prea sensibil o culoare rosie, foarte pigmentat si folosesc crema protectoare dar tot da senzatia de usturime si de cand ma stiu sunt rosie la fata, ceea ce as vrea sa scap de culoarea asta sa fiu si eu alba fara pigmentii aceia intensi ca toata lumea...va Multumesc!

Răspuns Câştigător
| yhsay a răspuns:

Cred ca cel mai indicat ar fi sa consulti un dermatolog pentru ca din ce-ai scris, ai putea avea un fel de alergie usoara.