| beyou21 a întrebat:

Ma puteti ajuta si pe mine? Mi-am downloadat sims 3, l-am instalat si cand dau dublu clic imi apare ca si cum ar porni si dupa dispare. ce e de facut? Va rog ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| ◕matza◕ a răspuns:

Am loat si eu sims3 dupa file list nu e asa usor! In primul rand trebuie sa stii pe care sa-l iei daca are tot ce ii trebuie! Iei dupa internet PowerISO46, de fapt uite asta te va ajuta http://www.youtube.com/watch?v=Kn-IwRedg4U, iar PowerISO46 il iei dupa google si la fel si winrar de care ai nevoie si de el, si o sa iti ceara si codu de securitate care e ''GJ99 VX9Z P4WC FP4U D766'' daca il cumparai nu iti mai trebuiau astea;))!

| beyou21 explică:

E instalat dar are probleme cu pornirea.nu pricep de ce.Va rog ajutati-ma!