| Jeraticx a întrebat:

Buna am facut si eu fisierul mods in sims 3 exact acolo unde l-am instalat si am bagat un mod skin si nude in package dar cand itru in joc nu-mi apare nimic ma puteti ajuta cat mai repede dau funda raspunsului cel mai bun

4 răspunsuri:
| Припять a răspuns:

In Mods mai trebuie create doua fisiere, adica Overrides si Packages.
Si trebuie sa descarci resource.cfg ca sa iti mearga modurile.

| Jeraticx explică (pentru Припять):

Eu am incercat si nu am reusit poti te rog sa-mi dai un link prin care sa il descarc original fara sa platesti sa-l cumperi iti dau funda daca ma ajuti disck authorized succes

| Припять a răspuns (pentru Jeraticx):

Nu pot, nu ma lasa administratorii, imi spun ca incalc o lege.

| Jeraticx explică (pentru Припять):

Ce lege-a lu dracu nu exista daca imi sai link-ul nici tu nu sti despre ce vorbesti de unde descarc sims 3 cu disck authorized succes pentru ca eu situ ca l-am instalat o data de pe net si a mers cu contul si toate alea si nu l-am cumparat am citit termeni si conditile si nu e nici o lege care sa interzica sa-mi dai un link ca sa il descarc original si nici despre hakuri nu scrie nimic nici despre moduri