| Deeiiutsa a întrebat:

Am nevoie de ajutor. dau fundita pentru cel mai bun raspuns:*
Sunt in clasa a7a si am diriginta, si tinand cont ca vine 8 martie as vrea sa ii fac dirigintei un cadou!
Am nevoie de niste idei, sfaturi despre ce cadou as putea sa-i cumpar...
Multumesc pentru ajutor!:X
Scuzati categoriahappy

5 răspunsuri:
| Gabry a răspuns:

Ceva clasic...un buchet de flori sau poti,impreuna cu clasa ta, sa strangeti bani si sa cumparati ceva mai valoros (un colier de exemplu, sau o brosa).La mine in clasa asa se obisnuieste.

| missClumsy a răspuns:

Un buchet de flori

| love10andra a răspuns:

Poti sa ii iei un buchet de flori, o brosa, o felicitare sau o pereche de cercei!

| malasorteak47 a răspuns:

O felicitare in care sa-ti adresezi simpatia fata de ea, urandu-i numa de bine, o ciocolata si un buchet de flori, daca dispui de 30-40 lei pentru cadou. Daca nu ii faci o felicitare si un buchet de flori (eventual niste crini cu mugurei ar fi dragut). Noroc!

| Nash_John_1980 a răspuns:

Ia si tu o floare ca sa nu bata la ochi ca te dai bine pe langa ea. Costa putin si impactul este mai mult decat asteptat.