| Shake a întrebat:

Maine incepe scoala, fetelor cu ce va imbracati, Funda pentru cele mai inspirate alegeri.

5 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Strampi albi, pantofi negri de lac cu toc, fusta neagra, sacou si camasa alba pe dedesubt, bentita neagra pe cap. happy

| DenysaLove a răspuns:

Blugi, maieu mov(ma rog nu maieu dala cum isi iau fetele pe sub bluze iarna sa nu le fie friglaughing ) si pe deasupra camasa de aia care se leaga in talie si maneca trei sferturi si adidasi roz cu mov si alb laughing si geanta

| Imonettex a răspuns:

Jeansi albastru deschis(skinny), bluza alba cu cateva capse, balerini, si o jeacheta in genul asteia:http://www.google.ro/......tp?/imgres r:9, s:44&biw=1024&bih=523-
numai ca e tricotata si de culoare maro inchis.Destul de decent, nu>?

| denise_9126 a răspuns:

Hey (:
Cu ceva asemanator : http://cdn1.lookbook.nu/files/looks/medium/408345_2.jpg? 1261282074
doar ca salopeta e neagra si sacoul e albastru inchis...si cu ciorapi albastri (:

| Ale_8242 a răspuns:

Blugi albastru deschis, pantofi gri cu platforma, tricou alb si o bluza albastra cu fermoar si maneci de 3 sferturi.