| LoOvE a întrebat:

Maine trebuie sa ma duc la scoala ca sa cant pentru o serbare, dar eu nu vreau. Ce as putea sa-i spun ca sa nu se supere pe mine? funda!

Răspuns Câştigător
| ChypS a răspuns:

Ca ti-a fost rau sau ca a venit cineva din familie care a fost plecat in alta tara etc

2 răspunsuri:
| Neah a răspuns:

Invinge-ti temerile! Ce o sa faci cand o sa fii mai mare si o sa trebuiasca sa faci altceva mai greu? Crede-ma, si eu joc in scenete si trebuie sa vorbesc, urasc sa vorbesc la microfon, dar trebuie!

| Vampă a răspuns:

Nu te mai ducelaughing