| haway54 a întrebat:

Metin2.ro are virusi, adica in timp ce joci nu se poate infiltra un virus prin calculator? dau funda.

2 răspunsuri:
| Pisoiul a răspuns:

Nu daca programul este virusat calculatorul nu te va lasa sa il accesezi.De la Host nu se pot lua virusi. Daca tu faci o camera de joc, jucatorii nu pot lua virusi deoarece nu sunteti conectati pe exact acel fir conectati la internet.Nu m-am referit daca viteza la internet e la fel.Ci anume nu e firul tau lipit cu al celuilalt si de asta nu se pot infiltra la tine virusi.De asemenea nu il lasa anti-virusul si Windows Defender.

| haway54 explică:

Pai eu am avut lv 35 si m-am laasat de metin