| zuziOoO a întrebat:

mi-am facut cont pe lady`s cosmetics si scria ca o sa primesc un catalog in cutia postala, cam in cate zile o sa vina catalogul?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cam într-o săptămână.
Pa, pa.

| badgirl22 a răspuns:

Maxim 10 zile. in mod normal cam 3 zile, dar poate dura pana la 10

| Mi16 a răspuns:

Intre 2 si 10 zile, la mine a ajuns in 5 zile

| Roxy07 a răspuns:

Buna, si eu sunt reprezentant Avon si am primit brosura si comenzile in maxim 2 zile, chiar daca locuiesc la 18 km de oras, dar asta depinde si de soferul care umbla prin zona de exemplu la mine: Fan Courier. eu am noroc si ajunge in 2 zile, sper ca il vei primi cat mai repede! Mult Noroc! :*:*