| RaduBoss98 a întrebat:

Buna, mi-am facut o pagina de facebook si as avea nevoie de ceva ajutor, pagina se cheama Smiley F@ce :
1.Am vazut la alta pagina ca a pus muzica, cum pot face asta?
2.Imi puteti da cateva sfaturi despre cum sa cresc mai repede?
3.Imi puteti da cateva site-uri cu poze si vidoclipuri haioase?
4. V-as fi recunoscator daca mi-ati da un like si un share, multumesc mult.

1 răspuns:
| Mademoiselle18 a răspuns:

Ca sa pui muzica trebuie doar sa intri pe youtube, cauti melodia dorita si copiezi link-ul. Dupa revi la pagina de pe facebook si postezi link-ul pe perete.Pagina o sa creasca doar daca esti activa si foarte creativa.Trebuie sa postezi cat mai multe poze, notite, statusuri, noutati despre vedete, etc.Site-urile pe care le folosesc eu sunt urmatoarele: weheartit, tumblr, favim, deviantart. Sper ca te-am ajutat.