| Tr3iii a întrebat:

Mi-am facut recent un tatuaj exact pe coaste laughing...

Dar nu vreau sa afle mama :-s...

Ce ma sfatuiti sa fac?

Acum nu e problema, ca am haine pe mine laughing ...la la vara cand merg la mare ce fac :-s?

FUNDA!

5 răspunsuri:
| katy a răspuns:

La partea cu bandajul m-am gandit si eu,dar cum mamele sunt ocrotitoare vor vrea sa vada, asa ca mai bine ii spui adevarul si asta din timp ca sa nu ii strici zilele placute atuncilaughing, zi-i si tu ca e un motto care te reprezinta happy

| Tr3iii explică:

Vreau sa mentionez, ca nu e mare, scrie doar Never Say Never, si atat. Are 7 cm.

| grgdlk a răspuns:

Te asigur eu ca pana la vara se va afla si pana atunci totul va fi ok, vreme frumoasa iti urez

| Addaaa99 a răspuns:

rolling on the floor
ii zicii ca cineva ti-a facut tatuaj fara sa vrei :*.

| florin119 a răspuns:

Ii spui ca te-ai lovit si iti pui un bandaj ceva