| vescan4ever a întrebat:

mi am luat o pereche de casti si le am ``instalat`` la pc(le am bagat acolo in spate la unitate)dar ma deranjeaza cand vreau sa pun boxele trebuie sa inlocuiesc firele(adica de fiecare dat cand vreau sa mi pun muzica in boxe trebuie sa scot castile si sa vag boxele)exista o modalitate sa fac aceasta schimbare din pc, fara a mai schimba calblurile, daca stiti va rog sa mi spuneti, dau funda pentru cel mai folositor

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Ia vezi daca nu ai si in tastatura iesire pentru audio stereo!