| elenita_7894 a întrebat:

mi-am luat un catel de 2 luni si este ciobanesc

Eu m-am gandit la niste nume dar m-am cam plictisit de elebig grin

Va rog mult zice-ti-mi si mie niste nume

Si mai trasnite ca se poate.big grin

Cine zice cele mai multe si frum dar si haioase fudoi...love struck

4 răspunsuri:
| Biencush a răspuns:

Daca dai e google nume de caini, sunt multe site-uri care le au pe toate cele posibile, si inca in ordine alfabetica.Nu are rost sa dau acum copy paste la toate numele doar de dragul funditei.
Poti incerca si aici:
http://www.catei-de-vanzare.ro/articole/Nume-de-caini-10.html

| Deerpinaaaa a răspuns:

Miaunu = nu miauna, ciobanu = e ciobanesc, hartiuta = e mic precum o hartie, bostrengar = e dragut ca niste botosei si e strengar ca toti cainii, besturta = cel mai bun si e dulce ca o turta

| Nicole a răspuns:

Salut, deci direct la subiect.
Nume pentru catei :
Baxter
Bill
Charle
Dusty
Fox
Homa
Nylle
Olly
Tedyy
Va scriu din Republica Moldova, numai bine =*
funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jeleu :X