| marya a întrebat:

Buna mi s-au stricat boxele si as vrea sa stiu cu pot sa ascult muzica pe calculato fara funda

5 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Pai, nu stiu ce raspuns te astepti sa primesti la o astfel de intrebare. Pune alte boxe, repara-le pe cele stricate, ia-ti o pereche de casti.Alte variante nu prea exista.Sunetul vine de undeva nu? Bafta!

| ktalin2k a răspuns:

Nare cum numai prin casti

| Ingerasull99 a răspuns:

Daca ai monitor cu boxe incorporate, poti asculta! alta sansa nu exista!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cam si cum nu ai mai avea urechi dar inca ai vrea sa auzi, raspunsul e pe masura intrebarii sorry

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deconectezi boxele, si firul il bagi pe undeva [rin spatele monitorului, pentru ca in fata lui trebuie sa aiba niste mici difuzoare big grin
nu stiu nici eu sigur cum, tata a facut ceva asemanator cand nu imi mai mergeau boxele