| Manuela15 a întrebat:

Buna miar trebui ceva program de convertit video pentru telefon :adica vreau sa fac video sa mearga pe telefon.Ca am unul dar trebuie sa-l cumpar si imi trebuie ceva cod. va rog lasasimi linkul sa numele dela program dau funda plus vot:d

3 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Ultra Video Splitter

| JuliaDYankee a răspuns:

Incarca cu format .3gp.formatul asta e facut special pentru telefoane dar calitatea videocilpurilor nu e destul de buna.incearca si cu format .mp4.ca sa le gasesti doar scrii numele videoului p google si dupa nume scrii formatul, 3gp respectiv mp4

| Manuela15 explică:

Multumesc Ayan dar nu imi merge am tel LG tribe vreau program usor de manevrat si gratis ma poate ajuta cineva va rog