| BadGirl28 a întrebat:

Ne-a dat testele initiale la mate si am luat o nota mica dar doar mama stie.pt ca ne-o mareste cu un 10 adica face media aritmetica si tata nu vreau sa stie.Dar totusi am ceva pe inima....adica ma simt vinovata cum as putea scapa de acest sentiment?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Poate ca ar trebui sa-i spui tatalui tau. Nu cred ca te va pedepsii. La urma urmei, e o nota neinsemnata, pentru ca e o nota la un test dat dupa vacanta cand majoritatea cunostintelor sunt uitate deja.

| Marina9995 a răspuns:

Sa spui adevarul! Ca intodeauna adevarul va iesi la suprafata!