| TDGMeebu a întrebat:

Niste teme pentru nokia 6234 cu justin bieber?batting eyelashes... Eu una n'am gasit laughing. Poate aveti voi noroc sa cautati. Daca nu gasiti... poate cu emo? laughing Multumesc mult! :*

Răspuns Câştigător
| sssSnake a răspuns:

Hai ca iti arat eu un site : http://www.goggagmobile.com/s40_theme_studio_lite.html selecteaza modelul si iti creezi singura propria tema simplu si rapid.Si eu am un 6234 si imi merge perfect toate temele facute cu el. sUcces
PS : incearca si pe mobango, zeddge, mobile9

3 răspunsuri:
| dany4 a răspuns:

Cauta pe zedge.com

| TDGMeebu explică:

Multumesc foarte foarte mult! ai fundita din partea meah :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu gasesc nici cum teme cu justyn bieber