| sweettyyyy a întrebat:

BOna.Imi poate spune cineva daca sunt teme pentru telefonul "NOKIA N73" cu Justin Bieber,love strucksi daca da de unde sa le iau.big grin
Fundita pentru cine imi spune.love struck

6 răspunsuri:
| OglindaOarba a răspuns:

Http://www.zedge.net/......%20Bieber/
uite aici:*. dar vezi ca depind de marca:)

| Nede a răspuns:

Intra pe www.mobile9.com si acolo gasesti teme personalizate pentru orice telefon si mai mult ca sigur vei gasi si cu justin bieber.

| SaraAldi a răspuns:

Pe www.zedge.net.Trebuie sa iti alegi modelul telefonului si apoi cauti ce teme vrei tu.

| Tasya05 a răspuns:

Http://www.mobile9.com/.teme personalizate...si sigur vei gasi si cu Juss!:X:X