| jass13 a întrebat:

Buna,nu am un iubit pentru ca imi rod unghiile imi puteti da o solutie pentru rezolvarea problemei? Va rog dau funda.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Asta este doar in mintea ta.Conteaza cel mai mult caracterul tau.De care nu mentionezi nimic.

| RAY a răspuns:

Nu ai iubit ca nu ai unghii serios? eu chiar nu ma uit la asta,culmea e ca in top ce vor baieti unghiile nu sunt pe vreun loc asta e doar o fantezie de a voastra,noi punem accent pe fata simetrica,sanii,talie mica, fund, forme senzuale, par nu scurt si lung frumos, serios care baiat aprecieaza unghiile?

| RainmakerX a răspuns:

Mi se pare absurd. Nu ai prieten pentru ca iti rozi unghiile? Eh, daca ai sub 15 ani atunci e normal, daca ai peste atunci ceva e gresit.

Nu ti le mai roade! Nu are rost!
De ce le rozi? Cred ca ei un tic nervos.
De fiecare data cand iti bagi degetul in gura sa te gandesti ca nu e bine. Eventual iti pui de mana o bentita din cauciuc/elastic si de cate ori duci mana la gura iti tragi de bentita si te lovesti. Cica ar functiona. Asa zic unii.

In fine. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desigur, nu-ţi mai roade unghiile, asta ar trebui să meargă.

| manuel72 a răspuns:

Sa fim seriosi...Adica crezi ca ai fi mai apreciata de baieti daca ai avea unghiile frumoase? Si daca esti convinsa de chestia asta, nu le mai roade!