| malefica a întrebat:

Buna, nu stiti dacă site ul shipgratis e bun? Mi se pare prea ciudat, produsele foarte ieftine, transportul gratuit... plata direct in cont și nu e opțiune sa alegi plata ramburs. help

1 răspuns:
| DenisIonut01 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, nu mi se pare de incredere. Si produsele nu mi se par asa ieftine cum zici tu, practic umfla pretul si il taie pentru a spune ca de fapt e reducere si transport gratuit, dar transportul e inclus in pret si tu nu iti dai seama. am vazut o bratara zodiacala 24 lei, pai o bratara din aia o iei de la targuri cu 10 lei, iti dai seama ca probabil e vreo 7 lei sa zici. In plus acest site nu iti ofera un numar de telefon, produsele cred ca sunt din republica ceha