| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna Ramburs, la livrare
Cost suplimentar: 12, 40 RON?
Specificand clar ca transportul produselor e gratuit, site http://www.pcgarage.ro/
Deci: ce e cu suma aia, platesc mai mult decat face produsele atunci cand le primesc acasa prin curier?

1 răspuns:
| mikkhhell a răspuns:

Posibil sa fie gratuit doar in localitatea unde exista depozitul si in cele limitrofe acestuia, iar in celelalte localitati din tara sa se plateasca la sosirea la destinatie a marfii, curierului rapid care a adus-o, de aceea apare acel cost suplimentar.