| antoniaidk a întrebat:

Ce experiențe ați avut cu site-ul shipgratis?
E de incredere?
Stiu ca produsele sunt ieftine, nu e foarte importanta calitatea lor, deoarece vreau sa cumpăr niște haine pentru cățelul meu.
Merita sa le iau sau îmi voi lua teapa?
Dau funda mersi

3 răspunsuri:
| Sekim a răspuns:

Buna
Nu înțeleg la ce te referi prin țeapă. Din cate știu poți să plătești ramburs, deci nu ai cum sa iei "țeapă". Site ul este de încredere, preturi mici și ți se livrează exact ce comanzi, dar calitatea cam lasă de dorit uneori. Eu ți l recomand, nu vei primi "țeapă" din punct de vedere al banilor, nu îți vor fura banii dar sa nu te aștepți la produse calitative.
See youwinking

| antoniaidk explică (pentru Sekim):

Poți
Plăti doar cu cardul.verifica

| Sekim a răspuns (pentru antoniaidk):

Eu am văzut că poți prin posta romana, nu doar cu cardul :? Am verificat acum și e cu ramburs.