| ChristinaO a întrebat:

nu stiti la ce librarie as putea sa gasesc cartea Nu Plange sub Clar de Luna? As prefera sa fie din cluj, dar daca nu, puteti sa-mi spuneti si din alte orase, ca poate avem si noi libraria respectiva.multumeschappy

Răspuns Câştigător
| Hmmmm a răspuns:

Poti incerca la libraria universitatii, gaudeamus, phoenix, humanitasin una din astea clar o sa gasesti cartea.ca sa nu ai probleme in a gasi librariile o sa iti las si adresa lor.
libraria universitatii: Str. Universitatii, Nr. 1
libraria gaudeamus: Str. Iuliu Maniu (ex Str. 6 Martie), Nr. 3
libraria phoenix: Str. Iuliu Maniu (ex Str. 6 Martie), Nr. 3,
libraria humanitas: Str. Universitatii, Nr. 4,
daca nu le gasesti aici la diverta clar le gasesti:Avram Iancu, Nr. 492-500, in incinta Polus Center
toate sunt din cluj. daca nu stii adresele poti sa imi lasi un mesaj pe privat si eu iti voi explica mai bine unde sunt aceste librarii.

1 răspuns:
| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Cartea a aparut la Editura Rao deci o poti gasi la mai toate librariile mai mari sau in supermarketuri gen Carrefour, Metro.Am vazut-o si eu si la mine in oras costa 45 de lei.