| 0PopaPorno a întrebat:

Nu va enervati cand voi spuneti un adevar cuiva, iar acel cineva nu crede nimic din ce spui?

2 răspunsuri:
| Chris a răspuns:

Uneori, insa de cele mai multe ori imi exprim punctul de vedere, imi expun argumentele si fiecare e liber sa creada ce vrea.

| dana85 a răspuns:

E o situatie nu prea placuta, cauza ai putea fi tu care nu ai reusit sa-i inspiri increderea in tine, fie ai dezamagit-o, fie ai mintit-o, sau problema ar purea fi la cealalta persoana care nu poate investi incredere in cineva(avand la baza o dezamagire sau o obsesie ).