| Cristiana1906 a întrebat:

Buna puppy dog eyes.
Vreau si eu statusuri de dragoste, dar in genul ca oricat ar vrea altii, noi ne iubim. si nu ne despartim puppy dog eyes.
p.s1 : nu scrieti 1000 statusuri, si nici unul nu are legatura cu ce am cerut puppy dog eyes.
p.s2 : fundita :*!

1 răspuns:
| SmiLe_GiuLi_1999 a răspuns:

Uite:
Iubirea care durează cel mai mult este iubirea care nu este niciodată împărtăşită.
Viata fara dragoste este o umbra a lucrurilor care ar putea fi.
Dragostea e ca focul, daca n-o intretii, se stinge dar daca pui lemne pe foc poate dura o viata intreaga orice s-ar intampla. big grin
Fundita? :*