| aaaa12345 a întrebat:

ofer funda.
Am 10 ani si anul acesta m-am hotarat sa nu mai merg cu colindul.Intrebarea este voi mai mergeti cu colindul/de la cati ani nu mai mergeti cu colindul?

Spre deosebire de verisoara mea care are 12 ani si merge.

Răspuns Câştigător
| Licurici_9087 a răspuns:

Eu inca mai merg la colindat, pentru ca, pe langa faptul ca vreau sa ma bucur de copilarie cat o mai am, vestesc astfel un eveniment important: bucuria nasterii Domnului.

Iti urez Sarbatori fericite!

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Eu zic sa mergi!
ai abia 10 ani! eu m-am oprit din colindat la 14 ani happy

| alessia a răspuns:

Pai eu zic sa mergi nu te considera prea mare ca nu esti ai doar 10 anisori.tonguetongue

| Springflower2020 a răspuns:

Eu am 14 ani si inca mai merg cu colindul. Nimeni nu mi-a spus nimic si chiar daca ar spune, putin mi-ar pasa! E ffff frumos! Asa ca du-te la colindat, te rog!