| bradysandro a întrebat:

Pe 6 decembrie este o zi foarte speciala pentru mine. Este ziua mea de sfant. Pentru ca ma cheama Nicolae.

3 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Asa si care e intrebarea? HAHAHAH.Inseamna ca trebuie sa te imbraci in iepure si sa imparti daruri

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

...Si ce vrei de la noi? Sa iti uram la multi ani,or what? Te cheama Nicolae,sunt sute de mii de oameni pe care ii cheama la fel, ce-i asa special? Nici macar nu e original, te chema ca pe un asa-zis sfant...

| D3IuTzA14 a răspuns:

La Multi Ani.big grin! Multa Multaa sanatatee Si tot ce`ti Doresti!:*