| kkkk a întrebat:

Buna :..pentru cei de clasa a 8-a, credeti ca luni la examen ne va da la sub 1 la punctul B sa demonstrezi ca una dintre opere; e studiate de tine la clasa eeste fabula/schita/basm/nuvela etc ..sau ne va da ceva legat de text? am vazut ca s-a mai dat exercitii din acelea. funda crying

Răspuns Câştigător
| Marwshka a răspuns:

Nu se stie sigur...straight face se poate si asa si asa crying trebuie sa fim pregatiti in ambele cazuri straight face

1 răspuns:
| Patrykya777 a răspuns:

Eu din cate stiu si am auzit, se banuieste ca se va da demonstratia unei opere studiate la clasa.