| Zuza50 a întrebat:

Peste putin timp este Sf. Andrei, am 2 prietene care poarta acest nume. Puteti sa imi dati doua texte diferite pe care sa le scriu intr-o felicitare? Cele mai bune FUNDA.

Răspuns Câştigător
| Astamica123 a răspuns:

N aceasta zi minunata, eu iti doresc sa-ti traiesti viata astfel incat sa nu-ti para rau de niciun pas facut, de niciun zambet daruit. Esti un suflet minunat si ma bucur ca am avut sansa sa te cunosc! Din toata inima iti urez un sincer La Multi Ani!

Cu ocazia sarbatorii zilei tale de nume, iti doresc multa sanatate, fericire, tot binele din lume si sa ai parte numai de zile senine si insorite!
Funda?