| FataCuDouaFete a întrebat:

pot incepe gimnastica la 13 ani jumate.gimnastica este visul meu si as da orice pentru asta. voi lucra oricate ore este nevoie in fiecare zi, muncesc din greu orice ar fi, dar vreau doar sa-mi spuneti daca mai exista o speranta, oricat de mica.cu acea speranta as putea lupta pentru a ajunge unde imi doresc.deci ce credeti pot incepe de la 13 ani jumatate? dar va rog sa raspundeti fara sa va bateti joc.multumec mult.acord funda si voturi.

3 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Eu de sportul pe care-l practic m-am apucat destul de tarziu, la nivel profesionist, si am destule diplome, bucurii, satisfactii. Orice este posibil, atat timp cat iti doresti, iar visele, nu ti le poate fura nimeni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca poti sa incepi gimnastica de la 13 ani, chiar si de mai mica.Succes si sa nu renunti niciodata!

| KidDw a răspuns:

Da, poti incepe gimnastica, dar sigur trebuie sa depui mult efort. happy. Eu am facut gimnastica foarte mult timp:*. Nu a fost usor nici cand eram mica. visul tau se poate indeplinii love struck! Mult efort, atentie happy! Si am zis atentie in cazul sa nu iti rupi cevahappy Eu prima data mi-ai rupt mana blushing!=] Tot la 13 ani am inceput acest sport happy Sper ca te-am ajutatt:*! MultumesC:*