| AlinaBarbi09 a întrebat:

Buna prieteni.cu toti poate asteptati cu sufletul la gura urmatoarea mea intrebare. s-a intamplat ceva nu stiu cum pot explica doamne am simtit cum Dumnezeu sia amintit si de mine sa va povestesc. in timp ce am vrut sa ma sinucid a intrat tata pe usa.am crezut ca asta imi este sfarsitul (il stiti pe tatal meu.pe cei care imi citesc pentru prima oara intrebarea si nu prea au auzit de mine, dati-mi voie sa va explic. tatal meu ma batea pentru orice greseala facuta. uneori chiar fara motiv)avea in mana o cutiuta din aceea de la mec donalds.nu cred ca am mai mancat de vreo 2 ani sincer sa va spun si dintre care el m-a vazut si ma imbratisat iar eu am fost gen :.: credeti ca a citit intrebarile postate de mine? adica in momentul acela m-am simtit foarte apropiata de tatal meu nu stiu ce s-a intamplat. poate imi puteti spune voi? niciodata nu am fost imbratisata cu multa dragoste mai ales de tatal meu care.stiti voi

2 răspunsuri:
| jasmine11 a răspuns:

Pai poate insfarsit si-a dat seama ca are o fata pe care o iubeste si nu merita batuta chiar daca a mai facut greseli pentru ca e normal sa faci pentru ca nimeni nu e perfect si cand a vazut ca vrei sa te sinucizi poate sa simptit prost si sper sa nu mai treci prin asa ceva bafta:d

| Valisha18 a răspuns:

In primul rand, ai avut noroc ca a venit tatal tau. In al doilea rand, cred ca in momentul acela te-a vazut cu alti ochi, si-a dat seama ce copil uimitor esti.Incearca sa te mai apropii de tatal tau, sa-i arati ca si tu simti la fel ( daca cumva el simte dragoste si afectiune).