| anonim_4396 a întrebat:

Prietenul meu a plecat aseara in cantonament. Suntem mutați împreună de 2 ani, asa ca majoritatea timpului il petreceam împreună ( exceptand perioada in care eram la facultate sau aveam alte treburi de rezolvat separat). Acum mă simt foarte singură si abia ce a trecut o zi. Nu am prieteni si nici alte lucruri cu care sa-mi ocup timpul. Sunt singura intr-o casa cu 2 pisici. Se oferă cineva sa vorbeasca cu mine, ca sa treaca timpul mai repede?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Se vor oferi dar sa nu cazi in capcana de a-l insela. Daca un insistent te strange de gat pe net si cazi pe mainiile lui pacat de ala care a plecat cu meseria lui.

| anonim_4396 explică (pentru mgtow):

Nu am intenția sa fac asta. Cu atât mai putin pe internet. Locuiesc în București, oraș mare, cu tentații la tot pasul. Dacă doream asa ceva, ma îmbrăcăm frumos si mergeam intr-un club. Vreau doar sa mai vorbesc cu oameni, pe niste teme decente, ca sa treaca timpul ceva mai repede.

| darrio2007 a răspuns:

Cred ca te cam simti singura si cu el in casa.