| LanaDelRayFan a întrebat:

Rapha din Pariu cu viata este si in realitate cu Gloria?

21 răspunsuri:
| Soowhaat01 a răspuns:

Sore si Raphael sunt impreuna in ciuda diferentei de varsta, iar Dorian si Alina, too, impreuna.

S-a auzit un zvon cum ca alina ar fi fost cu rapha. Da' e fals!

Bafta!

| LanaDelRayFan explică (pentru Soowhaat01):

Alina nu e cu Dorian

| Soowhaat01 a răspuns (pentru LanaDelRayFan):

Ba ewinking

| Soowhaat01 a răspuns (pentru LanaDelRayFan):

Stii tu despre viata lor? laughing nu stiam...laughing

| LanaDelRayFan explică (pentru Soowhaat01):

Da stiuwinkingeh, daca nu stiai, acum sti big grin

| LanaDelRayFan explică (pentru Soowhaat01):

Am citi in revista Bravo ca ei n-au timp de relatii happy

| LanaDelRayFan explică (pentru Soowhaat01):

Da draga stiu despre viata lor; credeai ca tu esti singura interesata de ei?

| Soowhaat01 a răspuns (pentru LanaDelRayFan):

Si revistele spun adevarul...asa e rolling on the floor

| LanaDelRayFan explică (pentru Soowhaat01):

Ca tu spui adevarul oh go on

| Soowhaat01 a răspuns (pentru LanaDelRayFan):

Si tu il spui, nu? rolling on the floor "Joc Imvu" "Am 1 milion" rolling on the floor si multe altele de care tu ai mintitbatting eyelashes

| LanaDelRayFan explică (pentru Soowhaat01):

Tu vorbesti?

| Soowhaat01 a răspuns (pentru LanaDelRayFan):

Eu mai mint din cand in cand. Da' nu zilnic. Si da, eu vorbescwinking si hai ca am treaba. Pawinking

| LanaDelRayFan explică (pentru Soowhaat01):

Doamne...ce copila ...cica joc Imvu..Doamne,sau la ce te referi cand spui "Am un milion"? N-are sens oh go on Si nu minti din cand in cand, minti mereu! Mai vb de mine. Fetito uita-te in oglinda, apoi vorbesti de altu`.Si nu ma intereseaza ca ai tu treaba.Asa ca pawinking

| Soowhaat01 a răspuns (pentru LanaDelRayFan):

Eu nu mint mereuwinking Si tu ai zis ca joci imvu. Uita-te la tine. Si atunci cand eram afara ai zis " Stai ma, ca am 1 milion ai mei " happy asa ca taci! Tu ai zis, "JOC IMVU!" Si eu te-am intrebat intr-o zi, cum te cheama? si tu ai zis " Nu joc!" Asa ca tu minti mereu! si cu alte chestii oh go on

| LanaDelRayFan explică (pentru Soowhaat01):

Pai da...TU ESTI OARBA?! Tocmai acum ai zis:Tu ai zis, "JOC IMVU!" Si eu te-am intrebat intr-o zi, cum te cheama? si tu ai zis " Nu joc!"
Ce face omul face si maimutawinking Si draga, parca aveai treaba, sau ai mintit?batting eyelashes

| LanaDelRayFan explică (pentru Soowhaat01):

Si nu vreau sa tac ca nu-mi spui tu mie ce sa fac! ai inteles?winking

| Soowhaat01 a răspuns (pentru LanaDelRayFan):

Am terminat-o happy

| Soowhaat01 a răspuns (pentru LanaDelRayFan):

Hai nu ma innebuni!

Tre sa plec in parc, adios!

| LanaDelRayFan explică (pentru Soowhaat01):

Papa ...si eu cred deja ca ai innebunit big grin Bye happy

| blahblahx100 a răspuns:

Rapha acum in realitate este cu Sorehappy

| OannaAnna a răspuns:

Rapha si Sore au recunoscut intr-un interviu recent ca si in realitate sunt impreunahappy