| RAntonia a întrebat:

Buna! Raspundeti repede va rog, e ceva urgent!
Acum vreo 3 zile mi-am dat o comanda de pe sinsay si eu aseara, mi-am dezinstalat din greseala aplicatia.Imi mai vine comanda sau nu? Dau funda!

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Buna.Comanda tot vine.Iti poti reinstala aplicatia si intri in cont, o vei gasi acolo, nu s-a sters nimic.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu vad ce legătură e între comanda data de tine și aplicație. Comanda odată data, rămâne data.

| siriusblack98 a răspuns:

N-are absolut nici cea mai mica legatura, comanda o sa iti vina oricum de vreme ce a fost inregistrata deja.