| christine99 a întrebat:

In cat timp vine o comanda de la sinsay sau cropp? au trecut deja 4 zile

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

La sinsay in jur de 4-5 zile dar daca au avut perioada cu foarte multe comenzi posibil sa mai intarzie

| PumpkinDoll a răspuns:

De la cropp vine cam intr-o saptamana.

| christine99 explică:

A ajuns, am luat doua perechi de ochelari si o bluza, ochelarii de soare nu-i recomand calitate super proasta si arata ca niste jucarii, bluza e ok.

| BicoCico a răspuns:

E posibil să iți vină și peste o săptămână. Eu la sinsay îmi mai dau comanzi și se poate intampla fiindcă au multe, sunt aglomerați, dar stai linistită totuși, vor ajunge și hainele sunt destul de ok. În caz că vor exagera, îi poți contacta să nu cumva să fi încurcat comanda sau fii sigură că ai primit acel raport precum comanda iți va fi trimisă.