| NicusorYo a întrebat:

Sa va explic am un telefon Nokia 1680 si se aude la melodii cand ascult cand este maxim destul de incet, cum as putea mari sonor, este dat la maximwinkingcu un program, spuneti voi cu ce si ce sa fachappyFunda

1 răspuns:
| ismailanight a răspuns:

Cauta pe Google coduri Nokia.E un cod care iti da mai tare volumul.Eu am Nokia C5 03 dar se aude bine.Dar multi colegi de clasa au folosit codul si se aude mai tare.Nu stiu cum se introduce dar trebuie sa scrie pe acolo undeva.