| Anne2000 a întrebat:

Buna prietenii TPU! Am un telefon Samsung Sgh u700 doar ca atunci cand ascult o melodie sau cand ma suna cineva se aude cam incet chiar daca e dat la maxim sonorul. Va rog spuneti-mi si mie codul pentru sonor mai tare. Va implor. Cine ma ajuta are funda pe loc. Va implor, sunt disperata.

1 răspuns:
| IndiferentXD a răspuns:

Http://www.emobil.ro/articole/coduri_secrete_samsung.html al 8 lea in dreptul unde scrie Test Difuzor, vz daca merg!