| Bubu9110 a întrebat:

Buna!
Sambata, o sa merg cu prietenii la un restaurant, doar noi intre noi... pe timp de zi...
Iar seara mergem la Biserica sa luam Lumina (24, 1, 2 noaptea, cam pe la ora aia)...

Intrebarea mea e : Cu ce sa ma imbrac mai adecvat sa se potriveasca si ziua si noaptea?

Nu sunt foarte inalta, am parul putin mai lung, greutatea medie ( nici grasa, nici slaba )...

Iar parul cu sa mi`l prind?

Poze, orice!

Urgent va rog!

Dau Funditssa!

P. S scuzati`mi greselile de punctuatie / ortografie :p

1 răspuns:
| Malinuka a răspuns:

Eu zic sa iti pui niste colanti cu o bluzita nici lunga, dar nici scurta.
O sa-ti stea bine!