| tisdale a întrebat:

Buna scoala de muzica la cati ani se face? Eu am auzit ca scoala de muzica faci la 6, 7 ani adica cand incepi la scoala ca cica nu ai voie sa faci scoala de muzica cand esti in clas a7a cica faci scoala de muzica cand incepi la scoala adica in loc de scoala faci scoala de muzica.Deci cand faci scoala de muzica?

2 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Buna!
O fosta colega s-a dus la scoala de muzica la inceputul clasei 5(11 sau 12 ani).
O zi buna!

| anoniiimusss a răspuns:

Poti sa faci scoala de muzica si din clasa 1, poate poti face pe langa scoala de muzica si scoala obisnuita si nuste lectii de canto, iar dupa gimnaziu poti sa te duci la un liceu de muzica.
Bafta! happy