| andra4450 a întrebat:

se poate sa mergi din anglia in Romania fara imputernicire daca ai 15 ani jumate? (eu am auzit k in tara ta( rom) poti sa mergi dar inapoi nu poti veni fara imputernicire) dar nu's sigura ...va rog daca stiti un caz asemanator sau sunteti sigur daca se poate sau nu sa raspundeti daca nu, nu happy
Nu vreau raspunsuri deageaba sa scrieti de plictiseala
Multumesc anticipant happy
[FUNDISA]

2 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Nu ai plecat cu parintii?

| andra4450 explică:

Ba da cu parinti am plecat...dar faza e ca nu vor sa ma lase sa vin in rom de craciun si vreau sa vin singura...happy