| andra4450 a întrebat:

se poate sa mergi din anglia in Romania fara imputernicire daca ai 15 ani jumate? (eu am auzit k in tara ta( rom) poti sa mergi dar inapoi nu poti veni fara imputernicire) dar nu's sigura ...va rog daca stitisa rasp

Multumesc anticipant

[FUNDISA]

:X

2 răspunsuri:
| theBella a răspuns:

In nici un caz trebuie sa ai procura facuta in notariat si semnata de amandoi parintii.nu merge nici sa-ti trimita de acolo.am patit-o si eu.multa bafta

| georgexxl a răspuns:

Daca nu esti singura cu cine mergi trebuie sa aiba inputernicire de la parinti daca nu cel cu care esti risca sa intre la trafic de minori... funda