| anonim_4396 a întrebat:

Am o reala problema cu colega de banca nu ma lasa deloc sa-o atung in sensul in care vreau sa mai fac o gluma sau sa-o tin de brat... (sunt tot fata)
Mereu zice sa-o las in pace daca vreau sa ma apropi de ea, ce as putea face?
Va dau funda!

12 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Poate esti pe invers si nu vrei sa recunosti. O buna colaborare nu se face cu 'forta',, incearca s-o iei cu frumosul cand incerci tandreturi!

| T0T a răspuns:

Spune-i că ești lesbiancă și vrei să o fuți în fund dar nu ai cu ce deocamdată, deci să aibă răbdare.

| liliana77any a răspuns (pentru T0T):

Nu sunt pe invers doar ca vreau o buna colaborare.

| T0T a răspuns (pentru liliana77any):

Colaborare în ce? În atingeri și îmbrățișări? Dacă nu ești pe invers fă asta cu băieți.

| Florentina9210 a răspuns:

Ti-ai dat singura raspunsul in intrebare. Si acela este, sa o lasi in pace. Nu trebuie sa atingi pe cineva ca sa ii demonstrezi ca e tot distractie!
Unele persoane, nu sufera.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici eu nu te-as suporta.
In locul ei, m-as muta din banca.

| Tpuist a răspuns:

Dacă vrei să atingi o persoană de același sex cu tine nu înseamnă că ești pe invers. Fiindcă prietenii în cazul de față colegii de bancă pot ține unul la altul așa cum părinții țin la copii. Probabil că ei îi e frică că ai început să îți placă de ea în sensul sexual. Vorbește cu ea și explică-i că nu ești pe invers ci doar încerci să îi fi o bună prietenă/colegă.

| liliana77any a răspuns (pentru Tpuist):

Nu sunt pe invers, de unde dracu le scoateti?

| Tpuist a răspuns (pentru liliana77any):

Eu nu am zis că ești.

| xjkl a răspuns:

S-o lași în pace.

| qVoichita a răspuns:

Păstrează o distanță rezonabilă față de ea fiindcă este bolnavă psihic. Dacă observi că este afectată doar de prezența ta oferă-i ajutorul (specializat).

| Baschin_Ana_2003 a răspuns:

Poate e suparata pe tine sau v-ati certat mai de mult! Poate te invidiaza ...incearca sa vorresti cu ea