| ComanescuComane a întrebat:

Am si eu o nelamurire..de ceva timp un prieten de al meu si-a sters contul de Instagram si nu imi mai apareau conversatiile cu el. Acum imi apar dar scrie utilizator Instagram iar cand apas pe el nu-mi apare nici poza, nr postarilor sau a urmaritorilor, doar butonul de urmarire..care ar fi cauza?

5 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Tre-ai gândit ca poate te are la block?

| ComanescuComane explică (pentru Catrice):

Mi am facut si un cont nou si nu il gasesc.m-am gandit si la asta dar nu cred.

| Celcestietot a răspuns:

Bună dimineața! Cauza este ștergerea contului, așa procedează echipa Instagram, te asigur eu.

| ComanescuComane explică (pentru Celcestietot):

Cum iti explici ca ieri aveam acces la conversatii si azi nu?

| Celcestietot a răspuns (pentru ComanescuComane):

Pentru ca s-a finalizat procesul.