| TanyaTania334 a întrebat:

Atunci cand sunt restrictionata pe Instagram de un utilizator, ii mai pot vedea numarul urmaritorilor in timp real? Sau contul?

6 răspunsuri:
| AlleXuSS a răspuns:

Daca utilizatorul are contul pus pe privat atunci nu prea poti face multe dar daca este profilul public te poti deloga de pe Instagram si sa cauti profilul respectiv
Succes!

| TanyaTania334 explică (pentru AlleXuSS):

Chestia e ca ma are inca la follow. Doar ca de vreo luna nu imi mai urmareste story urile si vad ca nici numarul lui de urmaritori nu a mai crescut. De vizibilitate pe insta nu mai vorbesc, e inactiv. Si nu inteleg cauza.

| AlleXuSS a răspuns (pentru TanyaTania334):

Pff nu stiu ce sa zic uita-te daca e activ pe chat sunt unele persoanae gen eu care intra pe Instagram sa verifice doar ce e nou si iese laughing
daca iti faci griji un mesaj nu strica e cel mai sigur mod de a te asigura ca acea persoana este ok big grin

| TanyaTania334 explică (pentru AlleXuSS):

I am dat si nimic. Ma simt asa naspa..era o persoana cu care vorbeam tot timpul. Nu stiu ce i s-a putut intampla.

| TanyaTania334 explică (pentru AlleXuSS):

Nici macar "vazut" nu mi-a dat.

| AlleXuSS a răspuns (pentru TanyaTania334):

Am inteles am crezut ca vrei doar sa vezi daca ti-a dat block mai departe nu prea am cu ce sa te ajut..incearca sa iei legatura cu ai lui si vezi daca a patit ceva mai mult de atata nu pot face