| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara as avea o intrebare am 20 de ani 1, 66 si 58 kg slab daca as merge la sala sau as face acasa exercitii pentru masa musculara as slabi sau as pune muschi? Va multumesc

2 răspunsuri:
| alina_3473 a răspuns:

Binenteles ca o sa pui masa musculara si o sa ti se tonifice toti muschii trebuie doar sa te tii de treabawinking:*

| secretdiscret a răspuns:

Daca ai marii cantitatea hranei cu inca putin fata de cum mananci acum...echilibrul ar fi bun, nu ai slabi, ci ti-ar creste masa musculara.Ai grija insa sa nu exagerezi prea mult cu mancarea:p 1 felie 2 de paine ar fi suficiente:d