| anonim_4396 a întrebat:

Bună seara.

Atunci când sunteți foarte deprimați ce anume vă determină să vreți să continuați să trăiți? Ce vă schimbă starea de spirit?

Răspuns Câştigător
| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Mă uit în jurul meu și realizez ce greu,ce chin, ce suferință, ce durere, ce tristețe, ce probleme au cu adevărat alții față de așa zisele mele nemulțumiri și asta ar trebui să ne dea putere tuturor să mergem înainte.Sunt persoane care sunt pe marginea prăpastiei,fiindcă sunt bolnavi și totuși nu se dau bătuți și au speranță și o așa poftă de viață încât zici că sunt perfect sănătoși și dacă ei nu se plâng,noi de ce am face-o? Viața chiar este frumoasă,însă cam scurtă și doar de tine personal depinde cum va fi și anume plină de fericire și împlinire sau tristă și în dezamăgire și regrete. Înconjurați-vă doar de persoane asemenea vouă,care împărtășesc aceleași principii, valori, reguli, dorințe, planuri și scop în viață pentru a putea să vă bucurați cu adevărat de viață.

33 răspunsuri:
| Cheo0S a răspuns:

Bunatatea oamenilor de a da pufuleti gratis.

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Am o piesă o muzică pe care o ascult de luni bune mereu cand sunt epuizat rău de tot o ascult îmi pun căștile și ma pune pe picioare in cateva ore bune asta este solutia la toate problemele mele muzica si gătitul astea doua cand le ccombin îmi revin adica nu mai sunt așa îngădurat stresat si nu ma mai apasă nimic

Răspuns utilizator avertizat
| Florazul15 a răspuns:

Sa cumpar haine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Oamenii care te apreciază și te respecta te poate ajuta enorm, sa socializezi cu persoane care te apreciază, sa faci multă mișcare, sa ieși cu o gașca vesela care te înțelege și nu te tratează ca pe o persoana cu probleme, astfel de persoane sunt pe cale de dispariție, asa ca tot ce poți tu sa faci este sa te automotivezi, sa iei viata în piept, sa îți cauți un job, prieteni și de ce nu o iubita.

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Tu cred ca bacsezi pufuleți de rupi ))))

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Cheo0S):

Bună.

Răspunsul tău este haios, însă eu chiar am primit un Pufuleț gratis, unul însă cu blăniță albă și năsuc umed, pentru mine el este unul dintre cele mai importante motive care mă ajută să continuu să doresc să trăiesc și să zâmbesc happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru GraniniCuPiersica):

Care este numele melodiei... poate mă ajută și pe mine...

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru GraniniCuPiersica):

Ești priceput la gătit sau doar improvizezi?

| GraniniCuPiersica a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti sigur?

Vezi ca are impact mare nu stiu ce sa zic ma mai gândesc nu cred ca esti pregatit

| GraniniCuPiersica a răspuns (pentru anonim_4396):

Am dovezi pe canalul meu de discord acolo postez ce gătesc si unde ma plimb timpul liber ce mănâncă eu dacă vrei te invit sa vezi cu Adevărată

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru JOHNtheADVISOR):

Viața chiar merită trăită, însă contează mult nu cantitatea (măsurată în timp), ci calitatea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru GraniniCuPiersica):

Sigură! Și pregătită! happy

| GraniniCuPiersica a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu ți-am zis să nu zici ca nu ți-am zis pregătește de impact-_-

| JOHNtheADVISOR a răspuns (pentru anonim_4396):

De acord cu tine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Florazul15):

Bună.

O idee bună doar că e nevoie de verzișori happy
De unde îți achiziționezi garderoba?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Bună.

Iubit happy ( sunt de sex feminin - și prefer doar bărbații : )

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Aaa, my bad. E bun atunci.winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru GraniniCuPiersica):

Doamne... m-ai făcut să râd laughing, chiar nu mă așteptam la așa ceva.
Adoram piesa asta când aveam vreo 15 ani happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Îmi plac și pufuleții la pungă dar tot mai drag îmi este cel cu blăniță happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru GraniniCuPiersica):

Îi ador pe cei la pungă dar îmi plac mai mult cei cu blăniță : )

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ești retardata? Tu nu ești gusticel?

| GraniniCuPiersica a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt confuz adica cu blanița?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

My bad, răspunsul era pentru @ 1997onur

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru GraniniCuPiersica):

Da, Pufuleții cu blăniță există
:)
https://www.google.com/......ps?/search

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Plin site-ul asta de handicapați!

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Te simți bine?

| GraniniCuPiersica a răspuns (pentru anonim_4396):

Aa eu am crezut ca vorbește de astea https://www.google.com/......ps?/search

Nu stiam ca exista câini cu numele asta acum am aflat si eu

| GraniniCuPiersica a răspuns (pentru anonim_4396):

Uite muzica mea

https://youtu.be/2lPcCNyopGI

Ma bag la somn mai am câteva ore si încep munca numai bine