| Andrei7447 a întrebat:

Buna seara | Buna ziua.
Numele meu este Rocko si am o intrebare :
As vrea sa aflu daca imi pot vedea istoricul internetului apeland la operator, este posibil?
Adica :
Vreau sa gasesc un link pe care l-am accesat acum mult timp si nu mai dau de el, si intrebarea mea este daca intreb operatorii de internet, ei imi stiu istoricul?

Răspuns Câştigător
| DuLcyK a răspuns:

Pai nu trebuie sa apelezi la ei deoarece poti face singur asta! Daca folosesti google chrome vezi ca sus este ''x'' si un pic mai jos sunt 3 linii ''▬''