| -=AleCS=- a întrebat:

Buna seara, ca tot suntem in campanie electorala, am o curiozitate. Stiu ca inainte de alegeri cu 24 sau 48 de ore campania trebuie incetata. Imi puteti spune exact ce spune legea cu privire la acest subiect? Ma gandeam la treaba asta pentru ca chiar acum seara au veni reprezentantii unui partid (nu dau nume) si au lipit afise pe stalpi.
Mersi, noapte buna

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Nu au voie sa spuna la televizor dezbaterile si alte influente electorale asa ca maine nu vom vedea asa ceva daca o fi sa se respecte pe cale reala si nu in teorie.